Nemokamas pristatymas nuo 29 €

Dovanų Salonas „Sandrija”: Išskirtiniai Akcentai Jūsų Namams

Šiandien noriu pasidalinti su jumis puikiomis idėjomis iš „Sandrija” dovanų salono, kurios taps išskirtiniais akcentais jūsų namuose. Dovanų salonas “Sandrija” yra puiki vieta surasti ne tik dovaną draugui ar šeimos nariui, bet ir pasipuošti savo paties erdvę. Čia rasite nuostabių dekoro elementų – nuo elegantiškų vazų iki daugiafunkcinių padėklų, kurie suteiks jaukumo ir stiliaus jūsų namams. Tai puiki vieta, kurioje kiekvienas gali rasti kažką ypatingo savo namams.

Sakoma namus reikia keisti kas 7 metus, bet geriau atnaujinti tiesiog interjerą…

Jaukumas – prioritetas Nr. 1

Vienas iš pagrindinių salono principų yra suteikti namams jaukumo jausmą, kuriuose būtų gera likti. 

Naujų spalvų žaismas

Vienas iš paprasčiausių būdų pakeisti namų atmosferą yra pasirinkti naujas spalvas. Pasirinkite ramias ir šiltas spalvas, kurios kuria jaukumo jausmą.

Tekstūros ir audiniai

Šalti, ilgi žiemos vakarai tampa jaukesni, kai namuose yra minkšti ir šilti audiniai. Minkštučiai pledai ir pagalvėlės suteiks šilumos ir naujo įvaizdžio namams. 

Žaluma

Įtraukite augalų į savo namus. Augalus įstatykite į gražius ir unikalius vazonėlius, tuomet tai taps mažu sodo kampeliu jūsų namuose. Tai ne tik atgaivins erdvę, bet ir suteiks jaukumo jausmą.

Nuotraukos rėmeliuose

Namuose esančios nuotraukos rėmeliuose ne tik suteikia jiems individualumo, bet ir atspindi jūsų asmeninį skonį. Nebijokite eksperimentuoti su įvairiomis rėmelių formomis ir spalvomis.

Šilti interjero priedai

Maži dalykai gali padaryti didelę įtaką namų atmosferai. Žvakės, namų kvapai, difuzoriai, himalajų druskų žvakidės, tai daiktai, kurie papuoš jūsų namus ir suteiks jiems ypatingumo.

Prabangūs indai

Jūsų stalas taps jaukesnis su elegantiškais ir prabangiais indais. Aukštos kokybės porceliano ir stiklo indai, puodeliai – bus tie daiktai, kuriais galėsite pasigirti savo svečiams. Žiedai servetėlėms – papuoš kardinaliai jūsų stalą.

Detalių magija

Nepamirškite dėmesio skirti smulkmenoms – kartais tai yra tas mažas priedas, kuris suteikia jūsų interjerui individualumo. Žvakidės, vazos, padėklai, veidrodžiai, dėžutės servetėlėms, knygų laikikliai, taupyklės, dėžutės, įvairios statulėlės – daiktai, kurie jūsų namams suteiks žavesio ir jaukumo.

Atnaujinkite savo namus su „Sandrija”. Esu įsitikinusi, kad „Sandrijos” dovanų salonas yra ne tik vieta, kur galima įsigyti puikių dovanų draugams ir šeimai, bet ir vieta, kuri pavers jūsų namus stilingais ir jaukiais. 

Tikiuosi, šis tinklaraštis suteikė jums šiek tiek įkvėpimo. Palepinkite savo namus, papuoškite taip, kad nesinorėtų iš jų išeiti!

Su šypsena, Sandra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Krepšelis

Ar nieko nepamiršote?

Savo krepšelyje palikote prekių! Įveskite el. pašto adresą ir išsisaugokite krepšelį, kad vėliau galėtumėte grįžti ir įsigyti norimas prekes.

Scroll to Top