Nemokamas pristatymas nuo 29 €

Garantijos prekėms, prekių grąžinimas keitimas ir užsakymo atšaukimas

1.1. Įsigytos prekės grąžinamos ir/ar keičiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 ir 6.363 straipsniais, taip pat Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr.738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

1.2. Jeigu įsigyta prekė yra nekokybiška, ji keičiama į analogišką kokybišką prekę, informavus apie tai klientų aptarnavimo skyrių el. laišku info@salonassandrija.lt arba telefonu +370 677 09505 (nuo 10 iki 19 val. darbo dienomis) per 14 darbo dienas nuo jos gavimo.

1.3. Grąžinti prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus galima per 14 dienų laikantis šių sąlygų:

1.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

1.3.2. prekė turi būti nesugadinta Pirkėjo;

1.3.3. prekė turi būti nenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

1.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

1.3.5. visos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos kartu su grąžinamomis prekėmis;

1.3.6. prekės įsigijimo ir grąžinimo kaštai tenka Pirkėjui, išskyrus atvejus kai grąžinama nekokybiška prekė – tokiu atveju prekės grąžinimo kaštai tenka Pardavėjui;

1.4. Produktas nekeičiamas jei buvo įsigytas su nuolaida.

1.5. Produktas grąžinamas tik į produkto įsigyjimo vietą.

1.6. Jei produktas įsigytas naudojantis kurjerio paslauga:

1.6.1. Produktą galima grąžinti pridedant sąskaitą ir siunčiant Omniva paštomatu:

1.6.2.Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.

1.6.3. Grąžinamo produkto pristatymą apmoka Pirkėjas.

1.7. Pinigų grąžinimas:

1.7.1. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo (grąžinimo) dienos.

1.7.2. Jei grąžinama nekokybiška prekė – tokiu atveju prekės grąžinimo kaštai grąžinami kartu su pinigais už grąžintas prekes.

1.7.3. Jei prekes pirkote pasinaudoję „Sandrija“ dovanų kuponu ir neišnaudojote visos kupono sumos, grąžintina suma traktuojama tik už prekes sumokėta suma, t.y. grąžinima užsakymo suma tik už prekes. Nepanaudota dovanų kupono suma nėra grąžinama.

1.8. Patvirtintą užsakymą galite atšaukti, informavus apie tai klientų aptarnavimo skyrių el. laišku info@salonassandrija.lt arba telefonu +370 677 09505 (nuo 10 iki 19 val. darbo dienomis) per 3 valandas nuo užsakymo patvirtinimo, nurodant užsakymo numerį. Sumokėti pinigai grąžinami per 5 darbo dienas.

Pirkinių krepšelis
Krepšelis

Ar nieko nepamiršote?

Savo krepšelyje palikote prekių! Įveskite el. pašto adresą ir išsisaugokite krepšelį, kad vėliau galėtumėte grįžti ir įsigyti norimas prekes.

Scroll to Top