Nemokamas pristatymas nuo 29 €

DOVANŲ PAKAVIMAS

Pačią brangiausią dovaną įpakavus netinkamai įteikimo momentas tarsi nublanksta. Mes suprantame, kaip svarbu visuma, kad dovanojimas teiktų džiaugsmą, todėl mūsų dovanų pakuotės stilingos, apgalvotos, detalių tiek, kiek reikia sukurti elegantiškos dovanos įspūdį.

Žinome, kiekvienas dovanos gavėjas skirtingas, ir kokia svarbi emocija išpakavimo akimirką, todėl mes, Sandrija dovanų salono komanda, skirtingai pakuojame dovanas pagal progą ar net gavėją.

Pavasarį ir vasarą pakuotės ryškios prabangia žaluma, o vestuvių, krikštynų šventėms parenkame švelnias pastelines spalvas. Kai norite nustebinti savo mylimus vyrus, tėčius, neabejokite, parinksime solidžią ir estetišką pakuotę.

Laukiant Kalėdų, dovanas pakuojame ant samanų patalo švelniai rudos spalvos dėžutėse, pridedame žiemišką akcentą (kartais tai mišku kvepiantis konkorėžis, kartais pušynais kvepianti šakelė) ir dovaną puošiame žaliu atlaso kaspinu.

Išrinkite dovaną be rūpesčio ir patirkite malonumą ją įteikti.

Pirkinių krepšelis
Krepšelis

Ar nieko nepamiršote?

Savo krepšelyje palikote prekių! Įveskite el. pašto adresą ir išsisaugokite krepšelį, kad vėliau galėtumėte grįžti ir įsigyti norimas prekes.

Scroll to Top