Nemokamas pristatymas nuo 29 €

APIE MUS

Kviečiame atrasti malonų dovanos rinkimo ritualą, nuo dėžutės turinio, atviruko užrašymo iki kaspino užrišimo.

ĮKŪRĖJO VIZIJA

DOVANOTI - TAI PATIRTI DŽIAUGSMĄ

Nereikia ypatingos progos, kad galėtume dovanoti dėmesį kitiems. Net mažiausia nuoširdžiai išrinkta dovana stiprina draugystę. Dovanokime ir patirkime džiaugsmą.
Įkūrėja Sandra

MALONUMAS ĮTEIKTI

Argi egzistuoja kas nors gražesnio už tą magišką momentą, kuomet mylimas žmogus pamato tik ką išpakuotą, būtent Jam kruopščiai parinktą dovaną? Pamatyti džiugią nuostabą brangaus žmogaus akyse, kiek sumišusią, tačiau nuoširdžią šypseną jo veide bei visa kūno kalba spinduliuojamą džiaugsmą – neabejotinai yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų.

Tačiau norint šį malonumą pajausti, reikia TOS, būtent tam žmogui parinktos ir iki smulkiausių detalių apgalvotos dovanos.

Kadaise, beieškodama būtent tokios dovanos mylimai draugei, „Sandrijos“ įkūrėja pagavo save lakstančią po parduotuves ir kaip reikiant stresuojančią. Tuomet Sandrai ir kilo mintis sukurti vietą, kurioje dovanų paieškos procesas būtų toks pat įdomus ir malonus, koks būna jų įteikimo momentas.

Tad netrukus, 2009-ųjų birželį, duris atvėrė „Sandrija“ – vieta, kurioje atrasti dėmesį ir meilę parodančią dovaną – ne tik nesunku, bet ir malonu.

„Sandrijoje“ rasite ne tik platų dovanų asortimentą: nuo subtilios moteriškos bižuterijos iki stilingų interjero elementų; bet ir malonų personalą, padėsiantį nepasiklysti prekių gausoje ir savo žvilgsnį nukreipti į dovanos gavėją pradžiuginti galinčius daiktus.

Per ilgus darbo metus pastebėjome, jog žmones labiausiai džiugina funkcionalios, tačiau stilingos, namų jaukumui skirtos dovanos. Būtent jų „Sandrijos“ asortimente ir rasite daugiausia. Dėl šios priežasties, fizines „Sandrijos“ parduotuves netruko pamėgti gražius daiktus ir jaukią atmosferą mėgstantys žmonės, o mūsų internetinę parduotuvę – skubantys, bet įdomių ir kokybiškų dovanų ar dekoro elementų, skirtų namams, kuriuose gera būti ieškantys pirkėjai.

Mūsų misija – dovanų paiešką paversti Jūsų poilsiu, o ne dar vienu punktu nesibaigiančių darbų sąraše, tad esame pasiruošę kantriai ir su entuziazmu padėti Jums išspręsti tinkamiausios dovanos radybų rebusą! O nuostabiausia tai, kad visas dovanas galime iš karto dailiai supakuoti, reikalui esant suasmeninti graviūromis ir netgi dailiai užrašyti sveikinimo atviruką, tad pro „Sandrijos“ duris išeisite nešini stilinga, dėmesinga, dailiai supakuota ir dovanoti paruošta dovana! Tokia, kurią įteikę neabejotinai mėgausitės teigiamomis ją gavusio žmogaus emocijomis!

„Sandrija“ – vieta, kurioje prasideda dovanojimo džiaugsmas.

MUMS SVARBU

DĖMESYS PAKUOTEI

Dovanos pakuotė apgalvota iki smulkmenų, kiekviena Sandrija salone supakuota dėžutė - verta prisiminti. Siūlome skirtingus dovanos pakavimo variantus.
Patirkite malonumą įteikti stilingai supakuotą dovaną, tiems kuriuos mylite.

BENDRAUKIME INSTAGRAME

Pirkinių krepšelis
Krepšelis

Ar nieko nepamiršote?

Savo krepšelyje palikote prekių! Įveskite el. pašto adresą ir išsisaugokite krepšelį, kad vėliau galėtumėte grįžti ir įsigyti norimas prekes.

Scroll to Top