Nemokamas pristatymas nuo 29 €

dažniausiai užduodami klausimai

Šiame puslapyje rasite detalius atsakymus į jums labiausiai rūpimus klausimus. Jei nerastumėte ieškomo atsakymo, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.

Išsirinkite patikusią prekę, tuomet spauskite „Pridėti į krepšelį'”, prekių krepšelyje spauskite „Atsiskaityti’” ir užpildykite užsakymo formą, jei nepavyksta pateikti užsakymo, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu info@salonassandrija.lt arba telefonu +370 677 09505.

Užsakymus klientams pristatome Omniva paštomatais arba galimas atsiėmimas iš fizinės parduotuvės esančios P. Lukšio g. 58, Kaunas.

Prekes suruošiame ir išsiunčiame per 1-5 d.d. Užsakius individualų užsakymą, jo gaminimas gali užtrukti iki 5 d.d. Pristatymo laikas yra 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo.

Užsakymo paruošimo laikas priklauso nuo pasirinktos prekės. Jeigu ji yra parduotuvėje, užsakymą galėsite atsiimti net ir tą pačią dieną. Priešingu atveju, užsakymas paruoštas bus per 1-5 d.d., o apie paruoštą užsakymą informuosime Jus SMS žinute ir elektroniniu paštu. Užsakymą atsiimti turite per 5 d.d.

Užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje. Galime siųsti ir į kitas šalis, bet prašome susisiekti asmeniškai su mumis elektroniniu paštu info@salonassandrija.lt

Atsiskaityti už prekes galite per elektroninę bankininkystę.

  1. Užpildykite užsakymą ir kitame užsakymo žingsnyje paspaudus “Paysera” pasirinkite savo banką.
  2. www.salonassandrija.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.salonassandrija.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę www.salonassandrija.lt neperduodami.

Prašome susisiekti su mumis el. paštu info@salonassandrija.lt arba paskambinus numeriu +370 677 09505. Užsakymą atšauksime tuo atveju, jei jis dar nėra
pagamintas ir perduotas kurjeriui. Perduotų užsakymų, deja, bet atšaukti negalime.

Gavus pažeistą prekę, arba prekę su broku – prašome iš karto kreiptis el. paštu info@salonassandrija.lt, nurodydami savo užsakymo numerį. Jeigu pažeidimas/brokas matomas – pridėkite prekės nuotrauką.

Taip, gavėją galite pakeisti skiltyje „Pristatymo adresas”.

Taip, atsiimant užsakymą reikalingas tik užsakymo numeris.

Apie paruoštą užsakymą klientą informuojame elektroniniu paštu ir SMS žinute.

Prekes, kurios nebuvo specialiai pagamintos pagal kliento reikalavimus arba individualiai pritaikytos, tačiau netiko dėl spalvos, dydžio ar modelio galite grąžinti:

  •  Į artimiausią fizinę parduotuvę “Sandrija”.
  • Grąžinti Omniva paštomatu (Kauno ŠILAS Škirpos paštomatas, K. Škirpos g. 17, Kaunas), Laimai Mozerienei, +370 677 09505.

Visas prekes galite apžiūrėti ir įsigyti mūsų fizinėje parduotuvėje P. Lukšio g. 58, Kaunas.

Jeigu nerandate Jums reikalingos informacijos apie parduodamą prekę, kreipkitės el. paštu: info@salonassandrija.lt arba tel. +370 677 09505 ir mes atsakysime į Jūsų klausimus apie prekę.

Užsisakyti galite, bet atsiėmimas tik fizinėje parduotuvėje. Paštomatu balionų su heliu nesiunčiame.

Perkant nedidelį kiekį – iki 10 vnt. pripučiame iš karto. Norint didesnio kiekio – nuo 10 vnt. reikia užsakyti iš anksto.

Graviravimas lazeriu – tai kompiuteriu bei lazeriu išgaunamas labai tikslus vaizdas, todėl galime graviruoti itin preciziškai – net ir smulkiausius vaizdus, užrašus. Lazerinis graviravimas – tai medžiagos viršutinio sluoksnio pašalinimas veikiant jį lazerio spinduliu. Graviruojant lazeriu įgyvendinamos ne tik originalių ir vienetinių dovanų idėjos, bet galima greitai bei kokybiškai išgraviruoti net ir labai didelį kiekį užsakytų gaminių. Kiekviena medžiaga į lazerio spindulį reaguoja skirtingai. Optimalus lazerio darbinis plotas 60 cm x 40 cm. Didžiausias darbinis plotas 64 cm x 45 cm. Galimas graviravimas papildomu rotario įrenginiu ant taurių, bokalų, puodelių, butelių.

Galime graviruoti ant daugelio paviršių (plastiko, stiklo, odos, medienos, faneros, organinio stiklo, gumos, keramikos, maisto, popieriaus) – išskyrus metalą. Ant metalo graviruoja specialūs metalo graviravimui skirti lazeriai.

Lazeriu pjaustome įvairias medžiagas. Galima išpjaustyti popierių, fanerą, odą, akrilinį stiklą, gumą ir daugelį kitų medžiagų.

Graviravimo kaina priklauso nuo graviruojamo ar pjaustomo lazerio darbo laiko. Taip pat yra bazinis 5 eurų paruošiamųjų ir maketavimo darbų įkainis.

Standartiškai graviravimo ar pjovimo darbo terminas yra savaitė laiko, bet esant mažesnei darbų apkrovai – užsakymus atliekame ir greičiau, nuo 1 d. – 7 d.

Taip, su didžiausia meile ir malonumu stilingai supakuojame dovanas, kurias lieka tik jums malonumas įteikti.

Pirkinių krepšelis
Krepšelis

Ar nieko nepamiršote?

Savo krepšelyje palikote prekių! Įveskite el. pašto adresą ir išsisaugokite krepšelį, kad vėliau galėtumėte grįžti ir įsigyti norimas prekes.

Scroll to Top